Konkurs recytatorski pod hasłem „Mężczyźni mają głos”

30 września 2021r. z okazji Dnia Chłopaka w Naszej szkole po raz pierwszy odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „Mężczyźni mają głos”. Mogli w nim wziąć udział uczniowie i uczennice z klas 1-8. Warunkiem uczestnictwa było wygłoszenie przygotowanego wcześniej wiersza, którego autorem był mężczyzna-poeta lub sam wiersz traktował o mężczyźnie.

W tym roku udział wzięło czternaście osób, którzy zaprezentowali swoje wiersze i z dumą występowali przed zgromadzoną publicznością.

Organizatorki konkursu, mgr Joanna Sawicka oraz mgr Joanna Gajos, zadbały o to, by recytatorzy czuli się dobrze na scenie. Publiczność dodawała odwagi oklaskami.

Jury w składzie: mgr Joanna Sawicka, mgr Joanna Gajos oraz Pani dyrektor, mgr Bogumiła Ostrowska, po burzliwych naradach ogłosiło wyniki w kategorii klas młodszych oraz starszych.

I miejsce w kategorii klas młodszych otrzymał: Piotr Korbaś z klasy 2

II miejsce należało do: Jana Chochli z klasy 2

III miejsce zdobył Miłosz Kłeczek z klasy 3

W klasach starszych natomiast jury zdecydowało, że:

I miejsce zdobył  Michał Kozak z klasy 4

II miejsce należało do Klaudii Szczepanik z klasy 7

III miejsce natomiast zdobył Bartłomiej Korbaś z klasy 5

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników!